Rychlé rande, rychlé seznámení

Moderní trend v seznamování - Rychlé rande (speed dating). Tento úžasný nápad reaguje na dnešní uspěchanou dobu - je to dokonalý způsob seznamování pro lidi, kteří nemají příliš příležitostí se seznámit s novými lidmi především z důvodu své časové vytíženosti.

Funguje to zhruba tak, že pořadatelská agentura pozve účastníky, kteří se na akci přihlásili například do nějaké kavárny a tam proběhne seznámení všech zúčastněných. Ženy většinou sedí u stolů a k nim si postupně přisedají muži - na seznámení mají 3 minuty a mohou si povídat o všem možném a mohou si dělat poznámky. Po třech minutách se každý muž zvedne a sedne si k jiné ženě. Většinou po celou dobu nosí na sobě jednotlivý účastníci cedulky s číslem a nebo nějakou přezdívkou. Po celou dobu si navzájem na sebe nedávají žádné kontakty - funguje to tak, že poté, co se všichni prostřídají, odejdou domů a mají nějaký čas na rozmyšlenou. Potom nahlásí diskrétně pořadateli čísla lidí, kteří je zaujali a se kterými by se chtěli ještě někdy sejít. Pokud bude mít i druhá strana zájem o další seznámení, pořadatel poskytne kontakt.

Je to ideální v tom, že během jednoho jediného večera potkáte třeba 10 žen (či mužů), u nichž víte, že také někoho hledají a máte možnost si s nimi promluvit. Pravděpodobnost, že potkáte budoucího partnera je velmi vysoká... Je to perfektní vynález...

Agentury, které nabízejí rychlé rande:

Reklama:

Darkont.cz

Přidejte odkaz | Vytvořil XRS team 2008-2009

Reklama: