České seznamky

Seznamka.lide.cz

http://seznamka.lide.cz - seznamka na portálu Lide.cz od firmy Seznam.cz. Některé seznamovací inzeráty jsou propojeny s profily lidí na Lide.cz. Inzeráty obsahují fotku a jsou přehledně řazeny na kraje a okresy.

Stesti.cz

http://www.stesti.cz/ - je velmi propracovaný český seznamovací portál. Inzeráty jsou realizovány formou profilů, které obsahují celkem dost informací + fotografie. Přehledné vyhledávání, hromada užitečných funkcí.

Seznamka.sms.cz

http://seznamka.sms.cz - seznamovací sekce na portálu SMS.cz. Vyhledávání profilů je velmi přehledné a jednoduché.

Seznamka.cz

http://seznamka.cz - tradiční seznamka na českém internetu. Stránky jsou přehledné a inzeráty mohou obsahovat i fotografie.

Znamost.cz

http://znamost.cz - seznamovací server s možností vytvoření profilu. Umožňuje vyhledávání podle mnoha parametrů a přidávání fotografií.

Srdicko.net

http://www.srdicko.net/ - Seznamka s velmi příjemným grafickým zpracováním. Umožňuje vytváření profilů a blogů.

Seznamka.budem2.cz

http://seznamka.budem2.cz/ - Seznamka na portálu Budem2.cz. Umožňuje vyhledávání, obsahuje přehlednou navigaci a profily.

E-seznamka.com

http://e-seznamka.com/ - seznamka s možností vytvoření profilu a blogu. Obsahuje i několik dalších funkcí.

Najdetese.cz

http://najdetese.cz/ - česko-slovenská seznamka s možností vyhledávání

Seznamit.cz

http://www.seznamit.cz/ - seznamovací server, lze vkládat i fotografie


Tento seznam není zdaleka kompletní. Přidáváme sem weby, které se primárně zaměřují na seznamování. Inzertní servery, které obsahují kategorii se seznamkou jsme zařadili na samostatnou stránku. Pokud chcete přidat nějaký odkaz, klikněte zde. Věříme, že se tento seznam postupem času bude stávat úplnějším.


Reklama:

Darkont.cz

Přidejte odkaz | Vytvořil XRS team 2008-2009

Reklama: